Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Допомога у відновленні матерінських прав

1
23:26, 28.09.2024
Допомога у відновленні матерінських прав
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, молода мати, була позбавлена матерінських прав через маніпуляції колишнього чоловіка та його родичів. Я хочу звернутися до юриста з питанням про можливість відновлення своїх материнських прав до дитини. Які кроки потрібно підприйняти для відновлення відносин з моєю дитиною та які є шанси на успіх у цій справі? Які документи та докази мені потрібно зібрати для судового процесу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:50, 28.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відновлення батьківських прав в Україні є можливим, але процес вимагає ретельної підготовки та дотримання певних законодавчих вимог. Перш за все, важливо звернутися до суду з позовною заявою про поновлення батьківських прав. Основним нормативно-правовим актом, який регулює це питання, є Сімейний кодекс України.

Відповідно до статті 169 Сімейного кодексу України, поновлення батьківських прав можливе, якщо суд встановить, що змінилися обставини, які були підставою для їх позбавлення, і якщо це відповідатиме інтересам дитини. Таким чином, важливим аспектом є доведення того, що ви змінили свою поведінку або обставини, які призвели до позбавлення прав, більше не існують.

Кроки, які слід здійснити:

1. **Збір документів та доказів**: Підготуйте документи, що підтверджують вашу спроможність виконувати батьківські обов’язки. Це можуть бути характеристики з місця роботи або навчання, свідчення про проходження курсів для батьків, довідки про стан здоров’я, а також інші докази, які свідчать про вашу відповідальність та зміни у житті.

2. **Консультація з юристом**: Зверніться до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на сімейному праві. Він допоможе з підготовкою позовної заяви та визначенням стратегії ведення справи.

3. **Подання позовної заяви до суду**: Після підготовки всіх необхідних документів подайте позовну заяву до суду. У заяві слід вказати причини, за яких ви вважаєте, що можете бути поновлені у батьківських правах, та надати докази цього.

4. **Участь у судовому процесі**: Будьте готові до участі у судових засіданнях, де можливо буде потрібно надати додаткові пояснення та аргументи.

5. **Дотримання інтересів дитини**: Дуже важливо, щоб ваші дії та аргументи відповідали найкращим інтересам дитини. Суд буде звертати особливу увагу на те, як відновлення прав вплине на добробут дитини.

Шанси на успіх залежать від конкретних обставин справи та від того, наскільки переконливо ви зможете довести зміни, що відбулися у вашому житті. Суд враховує всі фактори, включаючи відносини з дитиною та її думку, якщо дитина досягла віку, коли може висловити свою думку.

Варто також звернути увагу на консультації з психологами або соціальними працівниками, які можуть надати додаткову підтримку та рекомендації щодо відновлення відносин з дитиною.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Ст.289 и ст.66
01:08, 11.04.2013
Ст. 185 і ч.2 ст.15
15:02, 23.04.2018

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы