Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Комплексність вирішення правопорушень у сфері уголовного права

1
17:05, 25.09.2024
Комплексність вирішення правопорушень у сфері уголовного права
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Нещодавно до мене звернулися з поліції з заявою про проведення перевірки моєї компанії за підозрою у вчиненні уголовного правопорушення, а саме - ухилення від сплати податків. При цьому така заява була зроблена на основі анонімного звернення, яке, на мою думку, не має достатніх підстав для проведення такої перевірки. За результатами перевірки було виявлено незначне недооцінювання податкових платежів, однак це сталося випадково через помилку в обліку, а не внаслідок умисного ухилення. Відтак, мені було пред'явлено звинувачення у вчиненні уголовного правопорушення з подальшим оголошенням до розшуку. Я хочу знати, як вирішити цю проблему з урахуванням всіх аспектів уголовного права. Чи можна оскаржити дії поліції, якщо вони були здійснені на основі анонімного звернення? Чи є допустимими дії поліції щодо мого оголошення в розшук за відсутності конкретних доказів мого умисного ухилення від сплати податків? Як мені довести, що помилка в обліку була ненавмисною, а не результатом ухилення від сплати податків? Які є варіанти захисту від таких звинувачень? Чи можу я вважатися невинним до моменту винесення судового рішення? Крім цього, як мені забезпечити своє право на захист, якщо я відчуваю, що мої права були порушені під час проведення перевірки?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:04, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо розглянути декілька аспектів відповідно до чинного законодавства України.

1. **Анонімні звернення:** Згідно з частиною 5 статті 214 Кримінального процесуального кодексу України (КПК), відомості про кримінальне правопорушення вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі заяви про вчинене кримінальне правопорушення, при цьому анонімні заяви не можуть бути підставою для початку досудового розслідування. Тому, якщо розслідування було розпочато виключно на підставі анонімного звернення, це може бути підставою для оскарження дій поліції.

2. **Оголошення в розшук:** Відповідно до статті 281 КПК, особа може бути оголошена в розшук лише у разі, якщо є достатні підстави вважати, що вона ухиляється від слідства, суду або виконує інші дії, які можуть перешкоджати кримінальному провадженню. За відсутності конкретних доказів умисного ухилення від сплати податків такі дії можуть бути оскаржені.

3. **Доведення ненавмисності помилки:** Для доведення ненавмисності помилки в обліку слід надати докази, які підтверджують відсутність умислу. Це можуть бути бухгалтерські документи, виправлені помилки, внутрішня документація, яка підтверджує, що помилка була виявлена самостійно і заходи для її виправлення були вжиті до початку розслідування.

4. **Презумпція невинуватості:** Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

5. **Право на захист:** Стаття 59 Конституції України гарантує кожному право на правову допомогу. Зверніться до кваліфікованого адвоката, який може представляти ваші інтереси під час досудового розслідування та в суді, оскаржувати дії правоохоронних органів та забезпечити захист ваших прав.

Оскаржити дії поліції можна шляхом подання скарги до прокуратури або до суду. Важливо мати обґрунтовані докази й аргументи, які підтверджують неправомірність дій слідства.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы