Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

"Незаконне присвоєння майна

1
02:22, 21.09.2024
"Незаконне присвоєння майна
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, став жертвою незаконного присвоєння моєї нерухомості. Ситуація складна тим, що ця нерухомість була зареєстрована на особу, яка померла п'ять років тому, але я продовжував користуватися цією власністю як єдиним спадкоємцем. Нещодавно я виявив, що нерухомість була продана третій особі без мого відома чи згоди. Відповідно до моїх даних, продаж був здійснений на основі фальшивого свідоцтва про смерть і фальшивого заповіту, які підтверджують право власності цієї третьої особи. Я вже звернувся до поліції, але вони відмовилися відкривати кримінальну справу, мотивуючи це відсутністю достатньої кількості доказів фальсифікації. Я хочу звернутися до суду, але не знаю, як правильно оформити позов і які докази мені потрібно зібрати для підтвердження моїх прав. Які кроки мені слід зробити, щоб відновити своє право власності на цю нерухомість і які документи потрібні для цього? Чи можу я розраховувати на компенсацію моральної шкоди від особи, яка незаконно присвоїла мою власність?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:57, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації існує кілька важливих кроків, які необхідно здійснити для захисту ваших прав на нерухомість та можливого отримання компенсації за моральну шкоду.

1. **Підготовка доказів**: Збирайте всі документи, що підтверджують ваше право спадкування на цю нерухомість. Це можуть бути свідоцтво про смерть попереднього власника, ваші родинні зв'язки, документи про користування нерухомістю, комунальні платежі на ваше ім'я тощо. Також важливо зібрати докази фальсифікації документів, наприклад, свідчення свідків, висновки експертиз, які підтверджують підробку.

2. **Юридична консультація**: Зверніться до кваліфікованого адвоката з питань нерухомості та спадкового права, який допоможе вам підготувати позов до суду. Це важливо для правильної оцінки ситуації та підготовки відповідних юридичних документів.

3. **Подання позову до суду**: Ви маєте право подати цивільний позов до суду про визнання права власності на нерухомість та визнання недійсним договору купівлі-продажу, укладеного на основі підроблених документів. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, ви можете вимагати захисту свого права власності шляхом визнання недійсними правочинів, що порушують ваші права.

4. **Компенсація моральної шкоди**: Ви також можете вимагати компенсації моральної шкоди, якщо зможете довести, що незаконне відчуження нерухомості завдало вам психологічних страждань та порушило нормальні умови життя. Згідно зі статтею 23 Цивільного кодексу України, моральна шкода підлягає компенсації, якщо вона завдана внаслідок неправомірних дій.

5. **Скарга на дії поліції**: Якщо поліція відмовилась відкривати кримінальне провадження, ви маєте право оскаржити цю відмову, подавши скаргу до прокуратури або до суду, відповідно до статті 303 Кримінального процесуального кодексу України.

Всі ці кроки допоможуть вам відновити порушені права. Не забудьте зберігати всі копії документів та вести запис усіх дій, які ви здійснюєте в процесі захисту своїх прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы