Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне володіння вогнепальною зброєю: які наслідки?

1
03:31, 21.09.2024
Незаконне володіння вогнепальною зброєю: які наслідки?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, володію вогнепальною зброєю, яку придбав на нелегальному ринку деякий час тому. Зброю я не використовував, вона зберігалася вдома. Однак, нещодавно, під час обшуку в моєму помешканні, правоохоронні органи виявили цю зброю і затримали мене за статтею 263 Кримінального кодексу України - "незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами". Я відмовляюсь від своєї провини, оскільки не володію інформацією про те, що володіння зброєю без належного дозволу є кримінальним злочином. Також, я не знав, що до вогнепальної зброї відносяться не тільки револьвери, пістолети, автомати, карабіни, рушниці та інша стрілецька зброя, але і газова зброя, пневматична зброя, холодна зброя, електрошокові пристрої та інші види зброї. Тому, я хочу зрозуміти, які юридичні наслідки мені загрожують за незаконне володіння вогнепальною зброєю, чи може мені допомогти незнання закону або недоінформованість щодо визначення "вогнепальна зброя", і які кроки мені слід зробити для захисту своїх прав і свобод?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:14, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, в тому числі їх придбання, носіння, зберігання, передача чи збут без передбаченого законом дозволу, є кримінальним правопорушенням і карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Незнання закону або недоінформованість щодо класифікації зброї, на жаль, не звільняє від кримінальної відповідальності. Принцип "незнання закону не звільняє від відповідальності" є загальноприйнятим у правовій системі, включаючи українське законодавство. Це випливає з того, що громадяни повинні знати чинні закони своєї держави.

Для захисту своїх прав і свобод у цій ситуації слід вжити наступні кроки:

1. Негайно звернутися за юридичною допомогою до адвоката, який спеціалізується на кримінальному праві. Це забезпечить кваліфіковану підтримку на всіх стадіях розслідування та судового процесу.

2. Співпрацювати з адвокатом для підготовки лінії захисту. Зокрема, слід з'ясувати обставини придбання зброї, її зберігання і можливі докази, які можуть свідчити про відсутність умислу на вчинення злочину.

3. Можливо, розглянути можливість добровільної здачі зброї, якщо це ще не було зроблено, оскільки це може бути пом'якшуючою обставиною при винесенні вироку.

4. Вивчити можливість укладення угоди з прокуратурою про визнання вини за умови пом'якшення покарання, якщо така угода є доречною та вигідною в конкретному випадку.

Важливо діяти оперативно і зважено, спираючись на професійну юридичну підтримку, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы