Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Попадет ли мой парень плд амнистию по статье 158 часть 3?

1
23:48, 06.05.2012
Попадет ли мой парень плд амнистию по статье 158 часть 3?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моего парня забрали 6 марта 2012года, а суд будет 10 мая 2012года

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:02, 07.05.2012
Консультирует юрист: Алексей

Коли вчинено злочин? Якщо до 7 липня 2011 року та на протязі трьох місяців після 7 липня 2011 року то так, пр наявності підстав зазначених в ст. 1 даного закону:

Звільнити від покарання у виді позбавлення волі на
певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням
волі, засуджених за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо
тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України
( 2341-14 ), та за злочини, вчинені з необережності, які не є
особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу
України ( 2341-14 ):

а) осіб, які на момент вчинення злочину були неповнолітніми;

б) жінок, вагітних на день набрання чинності цим Законом;

в) осіб, не позбавлених батьківських прав, які на день
набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося
18 років, або дітей-інвалідів незалежно від їх віку;

г) осіб, яких на день набрання чинності цим Законом в
установленому порядку визнано інвалідами першої, другої чи третьої
групи, а також хворими на активну форму туберкульозу (диспансерні
категорії 1, 2, 3, 4), онкологічні захворювання (III, IV стадії за
міжнародною класифікацією TNM), СНІД (III, IV клінічні стадії за
класифікацією ВООЗ) та інші тяжкі хвороби, що перешкоджають
відбуванню покарання та підпадають під визначення Переліку
захворювань, які є підставою для подання в суди матеріалів про
звільнення засуджених від подальшого відбування покарання
( z0155-00 ), затвердженого наказом Державного департаменту
України з питань виконання покарань та Міністерства охорони
здоров'я України від 18 січня 2000 року N 3/6 ( z0143-00 );

ґ) чоловіків та жінок, які на день набрання чинності цим
Законом досягли відповідно 60-річного та 55-річного віку;

д) ветеранів війни (учасники бойових дій, інваліди війни та
учасники війни, які підпадають під дію Закону України "Про статус
ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") ( 3551-12 );

е) учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській
АЕС та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи - осіб, які
підпадають під дію Закону України "Про статус і соціальний захист
громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
( 796-12 ) та аналогічних законів інших держав - колишніх
республік СРСР;

є) осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають
одного чи обох батьків, які досягли 70-річного віку або визнані
інвалідами першої групи, за умови, що в цих батьків немає інших
працездатних дітей.

за умов зазначених в ст. 7 даного закону:
Амністія не застосовується до осіб:

а) які відбувають покарання у виді довічного позбавлення волі
та яким у порядку помилування смертну кару чи довічне позбавлення
волі замінено на позбавлення волі на певний строк;

б) які мають дві і більше судимостей (у тому числі ту, за
якою особа відбуває покарання) за вчинення тяжких злочинів згідно
з Кримінальним кодексом України 1960 року ( 2001-05, 2002-05,
2003-05 ) (далі - КК України 1960 р.), вчинення тяжких, особливо
тяжких умисних злочинів згідно з Кримінальним кодексом України
2001 року ( 2341-14 ) (далі - КК України 2001 р.);

в) яких засуджено згідно з КК України 1960 р.
( 2001-05, 2002-05, 2003-05 ) за вчинення умисного тяжкого злочину
чи яких засуджено згідно з КК України 2001 р. ( 2341-14 ) за
вчинення умисного тяжкого або особливо тяжкого злочину, які
відбули менше половини призначеного вироком суду основного
покарання;

г) які після постановлення вироку, але до повного відбуття
покарання, знову вчинили умисний злочин;

ґ) які раніше звільнялися з місць позбавлення волі
умовно-достроково і знову вчинили умисний злочин протягом
невідбутої частини покарання;

д) які мають неповнолітніх дітей або дітей-інвалідів і
вчинили злочини, що посягають на життя, здоров'я, честь, гідність
чи інші охоронювані законом права та інтереси цих дітей;

е) до яких протягом 1998-2010 років було застосовано амністію
або помилування незалежно від зняття чи погашення судимості та які
знову вчинили умисний злочин;

є) які злісно порушують режим у період відбування покарання;

ж) які вчинили злочин або злочини, що спричинили загибель
двох і більше осіб;
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}