Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Винесення вироку ст 70 КК України

1
03:51, 05.06.2014
Винесення вироку ст 70 КК України
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Під час винесення вироку по кримінальній справі по якій проходило 4 людини участь яких у злочині була рівномірною, тобто судом не було визначено що хтось з підсудних заподіяв більшої шкоди потерпілому. Також помякшуючі та обтяжуючі обставини рівномірні.
Двох було засуджено за ст. 115 ч2 п.12 до 13 років позбавлення волі, а за ст. 161 ч3 до 4 років позбавлення волі на підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого більш суворим остаточно визначено 13 років п/в.
А двох інших підсудних, які на момент скоєння злочину були неповнолітні, було засуджено за ст. 115 ч2 п.12 до 10 років п/в за ст. 161 ч3 до 4 років п/в на підставі ст.70 КК України шляхом часткового складання покарань, остаточно визначено 13 років п/в.

З КАСАЦІЇ ПРОКУРОРА:
Засуджені Б., Н., Г., П. були однаково активними у вчиненні злочину, дані про їх особи також, те що Б. та Н. на час вчинення злочину були неповнолітніми. Однак відповідно ч1 ст 70 КК України визнаючи остаточне покарання за сукупністю злочинів, судом застосовано до Б. та Н. більш суворий принцип призначення покарання - часткове складання призначеного покарання, на відміну від П. та Г. до яких судом застосовано більш мякий принцип призначення покарання поглинання менш суворого більш суворим.
Вважаю за доцільне застосувати до Б. та Н. при призначенні покарання відповідно до ст. 70 КК України принципу поглинання покарання тому, що в даному випадку, в додаток до вищезазначеного, має місце ідеальна сукупність злочинів та один із злочинів, що входять у сукупність, істотно відрізняється від іншого за ступенем його тяжкості.


1) Чи можна вважати таке рішення суду помилковим?
2) На яких підставах було застосоване таке винесення вироку?
3) чи можливо це змінити якщо касаційне подання верховний суд не задовольнив, незважаючи навіть на подання касаційної скарги від прокурора в якому йшлося про відправлення справи на нове судове розслідування в іншому складі суддів.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
06:06, 05.06.2014
Консультирует юрист: Юрист сайта ЮК

Доброго ранку,

Щодо першого питання:

Помилковість рішення суду може визначити лише суд вищої інстанції, що переглядав справу. Юрист може роботи свої судження, однак юридично значимим є лише рішення суду.

Щодо другого питання:

При сукупності злочинів суд, призначивши покарання (основне і додаткове)за кожний злочин окремо, визначає остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим або шляхом повного чи часткового складання призначених покарань
(ч. 1 ст. 70 КК України)

При складанні покарань остаточне покарання за сукупністю злочинів визначається в межах, встановлених санкцією статті Особливої частини цього Кодексу, яка передбачає більш суворе покарання (ч. 2 ст. 70 КК України)

Тому покарання у виді позбавлення волі на 13 та 10 років поглинули покарання на 4 роки позбавлення волі, щодо кожного обвинуваченого.

Щодо третього питання:

Якщо судове рішення вже було переглянуте касаційним судом, наступним кроком може бути оскарження рішення суду касаційної інстанції до Верховного Суду України (Далі - ВСУ).

Однак, ВСУ може переглянути вказане рішення (у Вашому випадку) лише з підстав неоднакового застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм закону України про кримінальну відповідальність, щодо подібних суспільно небезпечних діянь (крім питань призначення покарання, звільнення від покарання та від кримінальної відповідальності), що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень (п. 1 ч. 1 ст. 445 КПК України)

Якщо не було неоднакового застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм закону України про кримінальну відповідальність, щодо подібних суспільно небезпечних діянь, то маєте право звернутися з заявою за вирішенням цього питання до Європейського суду з прав людини.

Заява подається до Суду протягом шести місяців після ухвалення остаточного рішення судом або органом влади, до компетенції яких належить визначення питання, що є предметом Вашого звернення до Суду.

Бажаю успіху.

______________
Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!
top


Другие консультации


АЛИМЕНТЫ
03:15, 29.07.2011
Амнистия
23:32, 29.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы