Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфуз зі зброєю: хто винний?

1
18:36, 22.09.2024
Конфуз зі зброєю: хто винний?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, маю свою проблему, в якій я потребую кваліфікованої допомоги юриста. Ситуація складна і торкається уголовного права. Недавно мені довелося втратити батька. Дізнавшись про його смерть, я приїхав у батьків будинок, де знайшов велику кількість зброї. Я звернувся до поліції, і вони вилучили зброю. Проте потім виявилося, що деяка зброя була нелегальною, і зараз мені загрожує кримінальна відповідальність. Я б зрозумів, якби ішлося про якусь кількість незаконної вогнепальної зброї, але справа в тому, що більшість зброї, яку вилучили - це старовинні мечі, сувенірні зразки, та декілька пістолетів, які, наскільки я розумію, не є бойовими. Мені важко зрозуміти, чому я можу понести відповідальність за дії свого батька, якого вже немає в живих, особливо коли я сам добровільно звернувся до поліції. Чи можу я розраховувати на захист своїх прав у цій ситуації? Як я можу довести, що не мав ніякого відношення до нелегальної зброї? Які дії мені варто зробити, щоб мінімізувати ризик кримінального переслідування?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:54, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо зрозуміти, що законодавство України передбачає кримінальну відповідальність за незаконне зберігання, придбання або збут вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових речовин або вибухових пристроїв, відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України. Однак, наявність старовинних мечів і сувенірних зразків, які не є вогнепальною зброєю, зазвичай не підпадає під цю категорію.

Для захисту своїх прав і доведення своєї непричетності до незаконної діяльності, варто виконати наступні дії:

1. **Негайно зверніться до адвоката**: Вам потрібна професійна юридична допомога, щоб захищати ваші інтереси в процесі розслідування.

2. **Зберіть докази**: Доведення вашої непричетності починається зі збору доказів. Це можуть бути документи, що підтверджують, що ви не проживали у цьому будинку постійно або не мали доступу до зброї.

3. **Поясніть свою позицію слідству**: Під час розслідування ви маєте право надавати свідчення, але робіть це лише у присутності адвоката, щоб уникнути самовикриття.

4. **Підкресліть добровільність ваших дій**: Ваша добровільна ініціатива звернутися до поліції може бути важливою обставиною, яка свідчить про те, що ви не мали наміру приховувати наявність зброї.

5. **Проведіть експертизу зброї**: З'ясуйте через адвоката можливість проведення експертизи, щоб підтвердити, що частина вилученої зброї не є бойовою або небезпечною.

Законодавство України визнає, що особа не може бути притягнута до відповідальності за дії, яких вона не вчиняла, особливо якщо її дії були спрямовані на добровільну співпрацю з правоохоронними органами. Ваша ситуація потребує детального юридичного аналізу з урахуванням усіх обставин справи, тому своєчасна допомога адвоката є надзвичайно важливою.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Бытовая ссора
14:31, 22.06.2018

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы