Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з оскарженням вироку.

1
02:23, 21.09.2024
Проблема з оскарженням вироку.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, стикнувся із складною ситуацією, пов'язаною з оскарженням судового рішення у справі, де мене було визнано винним у скоєнні злочину за ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). За моїми словами, це було неумисне вбивство (ст. 118 ККУ), оскільки я діяв у стані афекту, викликаного надмірною самозахисту. Проте суд, орієнтуючись на висновки експертизи, визнав мої дії умисними. За моїми даними, експертиза була проведена з порушенням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2016 № 392 "Про затвердження Положення про порядок проведення судово-медичної експертизи", а саме: експерт не мав відповідної кваліфікації, не були виконані всі необхідні дослідження, а висновки експерта базувались на припущеннях, а не фактах. На моє запитання про можливість проведення повторної експертизи, суд відповів відмовою, мотивуючи це тим, що справу розглядають в особливому порядку, а тому необхідно прискорити процес. Мене цікавить, як я можу оскаржити дане рішення суду, які маю шанси на успіх і які мої дії мають бути, щоб довести неправомірність дій суду та експерта і добитися перегляду справи?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:47, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо діяти згідно з нормами процесуального законодавства України, щоб максимально ефективно захистити свої права. Ось декілька кроків, які можуть бути корисними у вашій справі:

1. **Оскарження рішення суду першої інстанції**. Ви маєте право подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції у встановлений строк. Відповідно до статті 394 Кримінального процесуального кодексу України (КПК), апеляційна скарга може бути подана протягом 30 днів з дня проголошення вироку.

2. **Підготовка апеляційної скарги**. У апеляційній скарзі необхідно детально викласти всі обставини, які, на вашу думку, свідчать про порушення судом норм матеріального або процесуального права, включаючи порушення при проведенні судово-медичної експертизи. Згідно з пунктом 2 частини 2 статті 419 КПК, апеляційна скарга повинна містити, зокрема, підстави для скасування або зміни вироку.

3. **Вимога про проведення повторної експертизи**. У апеляційній скарзі можна клопотати про призначення повторної судово-медичної експертизи. Згідно зі статтею 101 КПК, проведення повторної експертизи можливе, якщо є обґрунтовані підстави вважати, що висновок попередньої експертизи є необґрунтованим або суперечливим.

4. **Докази порушень при проведенні експертизи**. Необхідно надати докази, що підтверджують порушення вимог, викладених у Постанові Кабінету Міністрів України від 21.05.2016 № 392. Це можуть бути документи, що свідчать про недостатню кваліфікацію експерта, або висновки інших спеціалістів, які можуть поставити під сумнів результати первинної експертизи.

5. **Консультація з адвокатом**. Рекомендується звернутися до адвоката, спеціаліста в галузі кримінального права, який може надати професійну допомогу у підготовці апеляційної скарги та представництві інтересів у суді.

Шанси на успіх залежать від багатьох факторів, включаючи якість доказової бази, наявність процесуальних порушень та обґрунтованість ваших доводів. Дотримання процесуальних норм та своєчасне подання апеляційної скарги можуть суттєво підвищити ймовірність перегляду справи.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы